Przyszłość nigdy się nie skończy

19 Marca 2022, 17:00-21:00 (Sobota)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  rejestracja na wydarzenie
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  godz. 17:00
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  godz. 18:00
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  godz. 19:00
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  godz. 20:00
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Przebodźcowani, wymiętoszeni i wypluci. Powoli wypełzamy z korytarza na zewnątrz. Co się właśnie wydarzyło? Wirtualne śnienie, czy może epileptyczny atak? Oczy pod powiekami ciągle drgają, a w głowie pulsuje chaotyczny rytm. Rozproszone odczuciami, w absurdalny sposób zmęczone i pobudzone ciało, powoli wraca do swojej formy. Zmysły ponownie ożywają. Trudno nazwać to, co się wydarzyło, ale czy nazywanie ma w ogóle jakikolwiek sens?

Zapraszamy do zanurzenia się w postcyfrowej rzeczywistości, stworzonej z intencji poszerzenia granic zmysłów. 19.03.2022 odbędzie się premiera eksperymentu muzyczno-wizualnego pt. Przyszłość nigdy się nie skończy, autorstwa studentek i studentów II roku Mediów Interaktywnych i Widowisk Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, która odbędzie się w FutureLabs Poznańskiego Centrum Superkomputerowo-sieciowego przy ulicy Zwierzynieckiej 20. I Ta operowo-przestrzenna instalacja jest manifestem desentyzacji , dekonstrukcji i zwykłej demolki., Rozproszona na wiele scen wizualno-dźwiękowa hiper-stymulacja to doświadczenie, którego półotwartość i niedookreśloność jest odpowiedzią na reżim skończoności i pragmatyczności. Czas na zabawę i nonsens.

Wydarzenie odbędzie się 4-krotnie.

Godziny prezentacji: 17:00, 18:00, 19:00, 20:00 Wydarzenie potrwa ok 45 minut (podczas rezerwacji proszę wpisać przy nazwisku wybraną godzinę)

Udział biorą: Maurycy Baryga, Dominika Depcik, Rafał Kalinowski, Julia Kowalska, Agnieszka Kracla, Aleksandra Krakowiak, Sandra Krawiec, Weronika Krupa, Benjamin Mbeda Ndege Julia Modrak, Julia Niedziejko, Daniela Puła, Kacper Sikora, Zofia Urbanek, Paulina Woźniczka, Agnieszka Zacharzewska

Wydarzenie jest realizowane przez studentki i studentów kierunku Media Interaktywne i Widowiska. Grupa zrealizowała i wydała w wytwórni Miiw Records album dotyczący doświadczenia pandemii Qua_quasolationsoundspace oraz wystawę zrealizowaną w wirtualnej rzeczywiostości IzolacJA prezentowanej w VIR Gallery (www.virgallery.pl)

wsparcie merytoryczne: Patryk Lichota, Jan Skorupa, Paweł Sołoducha

UWAGA:

PCSS stał się domem tymczasowym dla trzech rodzin m.in. z okolic Odessy i Żytomierza, na dziś jest to 16 osób, w tym 10 dzieci. W kontekście tych wydarzeń, w trakcie naszego wydarzenia będzie możliwość nabycia dobrowolnej cegiełki (w kwocie 20zł) dla rodzin z Ukrainy.Zachęcamy także do wpłat na zbiórkę organizowaną przez PCSS:https://zrzutka.pl/p2sr5nZebrane pieniądze przeznaczone zostaną bieżące potrzeby nowych mieszkańców na ul. Zwierzynieckiej 20.

WAŻNE:

Ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną, udział w zajęciach mogą wziąć wyłącznie osoby, które nie podejrzewają u siebie koronawirusa COVID-19 bądź nie miały styczności z osobą zarażoną. Z tego względu liczba miejsc została również ograniczona.

Prosimy o zapoznanie się z załączonym Regulaminem Wydarzenia Regulamin COVID-19 dokonanie rezerwacji wiąże się z przyjęciem niniejszego regulaminu.

Prosimy o przybycie punktualniena wydarzenie. Jednorazowo na wydarzenie może wejść 20 osób, wpuszczanych o określonej godzinie. 

Zobacz również:

kultura i sztuka wydarzenia Poznań