To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.

Prelegenci


We wrześniu mamy dla Ciebie naprawdę ciekawych prelegentów i prelegentkę. Poziom wiedzy o rekrutacji będzie światowy — dosłownie ;) Kto wystąpi na Auli? Spójrz poniżej 👇

Adam Górniak
CRO, Booksy


           Adam pełni od sierpnia 2022 rolę Chief Revenue Officer w Booksy, zarządzając krajowymi zespołami biznesowym (około 700 osób w sprzedaży, obsłudze klienta, marketingu, operacjach, HR, finansach) w Stanach Zjednoczonych & Kanadzie, Polsce, Wielkiej Brytanii & Irlandii, Francji, Hiszpanii i Brazylii. Poprzednio Adam zarządzał rynkami International (kraje poza Stanami Zjednoczonymi) od momentu dołączenia do Booksy w lipcu 2008. Dodatkowo Adam odpowiadał za rozwój globalnych procesów biznesowych, wewnętrznych systemów IT oraz infrastruktury technicznej jako Chief Operating Officer pomiędzy kwietniem 2020 oraz grudniem 2021.

Przed dołączeniem do Booksy Adam pracował w Google (zarządzając międzynarodowymi zespołami w sprzedaży i marketingu), firmach telekomunikacyjnych (w rolach komercyjnych oraz strategii) oraz w doradztwie strategicznym.

Adam jest również aktywny jako inwestor w funduszach Venture Capital (Hedgehog Fund, Market One Capital), które inwestują w szybko rosnące spółki technologiczne ze skalowalnymi modelami biznesowymi. Poza pracą Adam najczęściej spędza czas ze swoimi dwoma synami, aktywnie uprawia sport (narty zjazdowe, bieganie, siłownia) oraz interesuje się globalnymi trendami politycznymi i społecznymi.


Róża Szafranek
CEO, HR Hints


Róża Szafranek - founder & CEO HR Hints, pierwszego butiku HR w modelu subskrypcyjnym, dedykowanego startupom i szybko rozwijającym się firmom technologicznym. Ekspertka HR z doświadczeniem psychologicznym i menedżerskim.

Wraz z zespołem do tej pory wsparła ponad 50 startupów, ucząc liderów, jak być lepszymi w ludzi i spektakularnie rozwijać firmy w zdrowy sposób. Pokazuje founderom i menedżerom, jak budować i prowadzić organizacje oparte na zaangażowanych ludziach, którzy dostarczają.

Róża buduje ponadprzeciętne organizacje, o których marzą founderzy i managerowie. Współpracowała i nadal współpracuje z takimi firmami jak m.in. Ramp Network, Infermedica, Packhelp, Telemedi, inSTREAMLY, Zowie, Aleph Zero, ShopRunner, Inovo Venture Partner czy Innovation Nest. 

Mentorka InCredibles, programu mentoringowego Sebastiana Kulczyka. Laureatka konkursu HR Pearls, zdobywczyni tytułu "Rekrutera Roku 2018". Wyróżniona w raporcie Strong Women in IT Global Edition 2021. 

Róża prowadzi podcast Ludzie z pracy. Stworzyła pierwszy polskojęzyczny kurs online poświęcony nauce rekrutacji Skuteczny Rekruter IT


Patryk Piątek
CEO, Vue Storefront

Patryk, CEO & Co-Founder Vue Storefront, globalnego startupu w branży eCommerce, który w 1.5 roku urósł z 7 do ponad 100 osób, gdzie ponad 60% zatrudnionych ludzi jest z za granicy, 99% revenue  jest generowych z klientów zagrnanicznych. Z Vue Storefront korzystają takie marki jak Tally Weijl, Zadig & Voltaire, Vans, Northface, DeWalt, czy nasza legandarda Kubota. 

Od 10 lat związany z eCommerce i B2B tech-sales. Swoją kariere zaczynał w Vivino jako early employee i to właśnie od tego momentu zdecydował się skupić na eCommerce. Pracował zarówno w startupach jak i agencjach, zawsze skupiając się na rozwoju sprzedaży.


Piotr Sosnowski
Chief People & Culture Officer, More Growth
Piotrek Sosnowski, teraz: Co-Founder, Chief People & Culture Officer w More Growth. People & Culture Advisor w StoryDoc.com, business angel.
Wcześniej: Co-Founder, VP People w InterviewMe & Zety. 

Zbudowałem zespoły tworzące serwisy: InterviewMe.pl, Zety.com, Resumelab.com od fazy garażowej - 3 Founderów do +140 osób z 8 top managerami na czele w niecałe 6 lat. Przeżyłem exit do stratega z doliny krzemowej i pozostałem w szeregach międzynarodowej organizacji przez 2 lata jako VP People.

Obecnie w More Growth wraz z zespołem, budujemy 3 serwisy online jednocześnie. Mamy 26 osób w teamie w 7 miesięcy po starcie. Jako More Growth zebraliśmy największą rundę pre-seed w Polsce. Dzięki temu mam niepowtarzalną szansę tworzyć dokładnie to co lubię: kulturę organizacyjną zapewniającą szybki wzrost firmy oraz teamy odnoszące niebywałe sukcesy.