CONFidence Class 2020

10 Czerwca 2020, 17:30 (środa)

Online,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Spotkanie odbędzie się w sali 01 w budynku D5 w Katedrze Telekomunikacji AGH w dniu 19.02.2020 (środa) od godz. 17.30 do 19.00. Spotkanie tematyczne: "Biznes, aplikacje internetowe, deweloperzy i bezpieczeństwo - jak to wygląda w praktyce?"

Spotkanie odbędzie się w sali 01 w budynku D5 w Katedrze Telekomunikacji AGH w dniu 19.02.2020 (środa) od godz. 17.30 do 19.00.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Wykład odbędzie się zdalnie 4 maja o godzinie 17:30. Zostanie poprowadzony przez Michała Ogorzałka z firmy SecuRing. Link do prelekcji zostanie wysłany na podany numer mail przed samym wydarzaniem. Spotkanie ONline - "Jak zhakować "świat bez kabli"?"

Wykład odbędzie się zdalnie 4 maja o godzinie 17:30. Zostanie poprowadzony przez Michała Ogorzałka z firmy SecuRing. Link do prelekcji zostanie wysłany na podany numer mail przed samym wydarzaniem.

już niedostępne -
Wykład odbędzie się zdalnie 10 czerwca o godzinie 17:30. Zostanie poprowadzony przez Wiktora Szymańskiego i Łukasza Base - bezpiecznego.bloga. Spotkanie odbędzie się na żywo na facebooku CONFidence: https://www.facebook.com/confidence.conference/?epa=SEARCH_BOX Spotkanie ONline - Jak działa internet i co można w nim zepsuć?

Wykład odbędzie się zdalnie 10 czerwca o godzinie 17:30. Zostanie poprowadzony przez Wiktora Szymańskiego i Łukasza Base - bezpiecznego.bloga. Spotkanie odbędzie się na żywo na facebooku CONFidence: https://www.facebook.com/confidence.conference/?epa=SEARCH_BOX

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

NAJBLIŻSZE SPOTKANIA CONFIDENCE CLASS ODBĘDĄ SIĘ ONLINE ZE WZGLĘDU NA COVID-19

Temat spotkania online: Jak działa internet i co można w nim zepsuć?

Na tym spotkaniu dowiesz się co dzieje się od chwili wpisania w przeglądarce adresu strony www do obejrzenia filmu na platformie streamingowej lub wykonania przelewu w banku. Gdzie czai się niebezpieczeństwo? Co może pójść nie tak? Jak się przed tym chronić?

Prelegent: Wiktor Szymański i Łukasz Basa, czyli ekipa bezpiecznego.bloga!


Dzięki uprzejmości Katedry Telekomunikacji AGH po raz kolejny w jej murach odbędą się darmowe wykłady i warsztaty, które wprowadzą Was w świat cyberbezpieczeństwa i pokażą jak najlepiej i przede wszystkim bezpiecznie się w nim odnaleźć.

Jeśli masz nie mniej niż 16 i nie więcej niż 19 lat, interesuje Cię etyczny hacking i chcesz budować z nami społeczność, która trzęsie tym światem to CONFidence Class jest właśnie dla Ciebie. Przyjdź i zdobądź umiejętności, których pozazdrościłby ci sam "Tony" Stark!

Więcej informacji znajdziesz na naszym oryginalnym fanpage'u CONFidence Facebook i Twitter.