CUDowne DNI OTWARTE 18-20 WRZEŚNIA - konsultacje indywidualne z naszymi Specjalistami

18 Września 2020, 15:00 (Piątek) - 20 Września 2020, 22:00 (Niedziela)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Saira Rei - procesy kwantowe

dostępnych: 0

Wyprzedane 35,00 zł Wyprzedane
  Saira Rei - wyrównanie energii układu hormonalnego pt godz. 16.00

dostępnych: 0

Wyprzedane 35,00 zł Wyprzedane
  Saira Rei - wyrównanie energii układu hormonalnego pt godz. 16.30

dostępnych: 0

Wyprzedane 35,00 zł Wyprzedane
  Saira Rei - wyrównanie energii układu hormonalnego - pt 19.00

dostępnych: 0

Wyprzedane 35,00 zł Wyprzedane
  Saira Rei - wyrównanie energii układu hormonalnego - pt 19.30

dostępnych: 0

Wyprzedane 35,00 zł Wyprzedane
  Paulina Szewczuk - holistyczny masaż pulsacyjny

dostępnych: 0

Wyprzedane 35,00 zł Wyprzedane
  Dorota Szymonik - konsultacja psychoterapeutyczna, praca z głosem, wizerunkiem itp. - sb. 19:00

dostępnych: 0

Wyprzedane 35,00 zł Wyprzedane

W trakcie Dni Otwartych możesz skorzystać z KONSULTACJI INDYWIDUALNYCH  z naszymi Specjalistami za symboliczną opłatą 35zł za spotkanie. Nasi Specjaliści to:


Saira Rei - procesy kwantowe - 2 os - 1h konsultacji. Sesje: pt. 15:00, 18:00

Procesy kwantowe przeprowadza się dla konkretnej intencji, która może dotyczyć wszystkiego co tylko przyjdzie Ci do głowy (albo - co często zdarza się podczas sesji - wszystkiego co podpowiada Ci serce). Zmiany po procesie mogą manifestować się natychmiast albo zachodzić wolniej, ale transformacja zachodzi zawsze… Jesteś gotowa/y na zmiany?

Saira Rei - wyrównanie energii układu hormonalnego - 4 os - 30min konsultacji. Sesje: pt. 16:00, 16:30, 19:00, 19:30

Układ czakr w systemie energetycznym człowieka jest ściśle powiązany z funkcjonowaniem organów dokrewnych odpowiedzialnych za wydzielanie hormonów i regulację różnych funkcji w ciele ludzkim. Za zarządzanie układem hormonalnym odpowiedzialna jest przysadka mózgowa, której poziom energii musi być na odpowiednim poziomie. Do tego poziomu powinna być wyrównana energia pozostałych organów dokrewnych.
Wyrównanie energii układu hormonalnego wymaga zwykle cyklicznego działania. Zwykle przy każdym kolejnym wyrównaniu energii rozchwianie energii jest mniejsze, energia stabilizuje się, co zaczyna przekładać się na ciało fizyczne.

Paulina Szewczuk - holistyczny masaż pulsacyjny - 4 os - 30min konsultacji. Sesje: pt. 19:30 

Holistyczny masaż pulsacyjny to metoda pracy z ciałem dająca natychmiastowy głęboki relaks, odczucie bezpieczeństwa, odpuszczenie, rozpuszczenie blokad, głęboki stan medytacji i uspokojenie całego systemu nerwowego. Tak więc gdy nie obce jest Tobie codzienne napięcie, stres czy piętrzące się problemy. Zapraszam

Dodatkowo Pulsing poprawia nastrój dlatego szybko reguluje stan fizyczny i psychiczny.

Holistyczny masaż pulsacyjny to również jeden z precyzyjniejszych sposobów na diagnozowanie blokad w ciele zanim rozwiną się one w problem zdrowotny. Poza tym po kilku sesjach (min. 3) możesz odczuć mniejsze bóle kręgosłupa, głowy, stawów. Pomaga tez w odtruwaniu i oczyszczaniu organizmu. Ja stosuję go regularnie również wobec moich dzieci. Pomaga w koncentracji i rozładowaniu napięć.

Małgosia Zwierzyńska - Odczyt z Kronik Akaszy - 3 os - 30 minut konsultacji. Sesje: sb. 12:00, 13:00, 14:30

Spotkanie z Kronikami Akaszy to niezwykłe doświadczenie, w którym masz możliwość pośredniego kontaktu ze swoimi Przewodnikami duchowymi/Aniołami/Nauczycielami, czy jakkolwiek nazywasz te wspierające Cię energie. Jest to okazja do zadania nurtujących Cię pytań dotyczących Twojego miejsca w życiu, jego celu czy obecnej sytuacji. Możesz przyjść z gotowym tematem, albo też pozwolić Nauczycielom przekazać Ci to, co jest najważniejsze dla Ciebie na teraz. Dzięki odczytowi zobaczysz problem z innej perspektywy, a już podczas sesji zaczną zachodzić zmiany w energii tego z czym przychodzisz. Dostaniesz też wskazówki jak ugruntować te zmiany na poziomie fizycznym i zaobserwować je w swoim codziennym doświadczaniu.

Dorota Szymonik - konsultacja psychoterapeutyczna, praca z głosem, wizerunkiem, asertywnością, przemawianiem publicznym, relacjami, związkami, dzieckiem wewnętrznym - 1 os - 1h konsultacji. Sesje: sb. 19:00

............................................................................................................

O rezerwacji miejsca decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat. Opłaty za konsultacje (o ile skorzystasz z więcej niż jednej konsultacji) prosimy o przesyłanie przez portal EVENEA.

Dopiero po zaksięgowaniu wpłaty prowadzący skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia dokładnej godziny konsultacji (pamiętaj aby podać w formularzu aktualny nr telefonu i mail), chyba że Twój bilet już taką godzinę ma zapisaną.

Oficjalne zgłoszenia (i zakupione bilety) mają gwarantowane miejsce, ale jeżeli miejsca już nie będzie, a bardzo Ci zależy, aby spotkać się z którymś z naszych Specjalistów, to zadzwoń do nas i zapytaj. Być może Prowadzący indywidualnie w zależności od swoich możliwości i dostępności gabinetu będzie mógł się z Tobą spotkać! Wybrane osoby poinformujemy osobiście.

............................................................................................................

Pełny opis zajęć, warsztatów i konsultacji znajdziesz u nas na stronie w zakładce AKTUALNOŚCI.

Do zobaczenia :)

Zobacz również:

szkolenia Masaż Medycyna holistyczna New Age Pilates Zdrowie wydarzenia Warszawa