To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Warsztaty «Motywacja w realiach IT - jak stworzyć środowisko, w którym programiści uwielbiają pracować. », DataArt, Plac Grunwaldzki 23
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Mamy wspaniałą wiadomość! DataArt wspólnie z Anitą Przybył i Rafałem Barszczewskim organizuje warsztaty z motywacji w świecie IT!

Warsztaty «Motywacja w realiach IT - jak stworzyć środowisko, w którym programiści uwielbiają pracować. » odbędą się 19 października we Wrocławiu. Liczba miejsc jest ograniczona! 


O warsztatach: 

W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat nauka o ludzkiej motywacji poczyniła znaczący postęp. Celem szkolenia jest zaznajomienie uczestników ze współczesną wiedzą naukową oraz pokazanie, jak można ją zaaplikować do codziennej pracy z zespołami rozwijającymi lub utrzymującymi oprogramowanie.

Po zakończeniu warsztatu, uczestnicy mają:

  • zrozumienie mechanizmów rządzących ludzką motywacją oraz warunków skutecznej pracy zespołów;
  • listę prostych usprawnień w swoich zespołach, gotowych do wdrożenia od razu;
  • zestaw narzędzi ("miękkich" i "twardych"), za pomocą których mogą długofalowo tworzyć środowisko kreujące wysokie zaangażowanie i efektywność (włącznie z obszarem procesu deweloperskiego i praktyk technicznych). 


Trenerzy

Anita Przybył

Trenerka umiejętności społecznych, absolwentka psychologii. Absolwentka studiów podyplomowych Zarządzanie Potencjałem Pracowników na Uniwersytecie SWPS, Szkoły Trenerów Biznesu Moderator, Szkoły Coachingu HPR. Przez kilka lat odpowiadała za szkolenia w międzynarodowej korporacji. Aktualnie trener freelancer. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu m.in. zarządzania zespołem, budowania zespołu, komunikacji, inteligencji emocjonalnej. Prelegent na konferencjach IT, m.in. DevoxxPL, JDD, BoilingFrogs, 4Developers, SpreadIT. Wyznaje pogląd, że bycie wykwalifikowanym specjalistą to za mało, a wysoko rozwinięte kompetencje społeczne są niezbędnym elementem sukcesu ludzi i całych organizacji.

Rafał Barszczewski

Menadżer i lider zespołów tworzących oprogramowanie. Absolwent informatyki na UMCS w Lublinie, od ponad 10 lat zarządza zespołami w złożonych projektach, w organizacjach różnej wielkości - od startupów po korporacje. W swojej karierze zatrudnił i prowadził łącznie ponad setkę inżynierów. Aktualnie jako Engineering Manager współtworzy najszybciej rozwijającą się platformę dla branży beauty & wellness na świecie. Pasjonat w obszarach zwinnego zarządzania, rozwoju skutecznych i zaangażowanych zespołów oraz pragmatycznej architektury aplikacji. Agile, Lean, DDD, Cloud - to jego tematy.

Rejestracja

Zakończenie rejestracji - 17 października 

Szkolenie skierowane do: HR/EB Manager, Software Engineering Manager, Technical Lead/Team Lead lub Scrum Master pracujący blisko z zespołami rozwijającymi lub utrzymującymi oprogramowanie. 

Zobacz również:

szkolenia Branża IT wydarzenia Wrocław