To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.

Prelegenci, prowadzący

Oktawia Gorzeńska główna koordynatorka projektu PAKT, Cent um Projektów Polska Cyfrowa. Współautorka koncepcji PAKT. Autorka książki "Projekt zmiana - od frustracji do satysfakcji z pracy w szkole - warsztatownik". Absolwentka Leadership Academy for Poland. Wieloletnia dyrektorka szkół publicznych. Doradczyni dyrektorów i szkoleniowiec w ogólnopolskich programach edukacyjnych w zakresie przywództwa i innowacji. Twórczyni Akademii Przywództwa Edukacyjnego, współinicjatorka platformy EduLab oraz ogólnopolskiego ruchu #wiosnaedukacji. Współtwórczyni #ProjektZMiana. Jutronautka 2022 według Gazety Wyborczej. Mówczyni TEDx. Prowadzi blog www.gorzenska.com.


Wojciech Szajnar - Dyrektor CPPC. Zarządza instytucją odpowiedzialną za wdrażanie funduszy europejskich przeznaczonych na cyfryzację kraju obejmujących m.in.: budowę infrastruktury IT i telekomunikacyjnej zapewniającej dostęp do szybkiego Internetu, rozwój usług elektronicznych o wysokiej dostępności i jakości, cyfryzację w administracji i kulturze, poprawę kompetencji cyfrowych w skali kraju, a także upowszechnianie podstawowej wiedzy informatycznej w różnych grupach społecznych. Doświadczony menadżer, posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu środkami z fundusz europejskich.


Wiesława Mitulska, nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, autorka materiałów edukacyjnych, terapeutka pedagogiczna i trenerka.Przez wiele lat pracowała z dziećmi metodą projektu, według autorskiego programu "Ruch, zabawa, nauka". W projekcie PAKT tworzy zadania interdyscyplinarne i mini projekty przeznaczone dla edukacji wczesnoszkolnej. Warsztatowo wspiera edukatorów PAKT oraz przygotowuje webinaria dla nauczycieli. Jest ambasadorką ruchu Wiosna Edukacji i ekspertką Fundacji Plan Daltoński. Współpracuje z Fundacją Centrum Edukacji Obywatelskiej. Należy do społeczności Superbelfrów.Karol Chorągiewski - junior edukator w PAKT Olsztyn, Stowarzyszenie "Robisz to". Od wielu lat nauczyciel języka angielskiego w Uniwersyteckim XII Liceum Ogólnokształcącym w Olsztynie. Edukator prowadzący zajęcia z elektroniki, programowania i modelowania 3D. Wolne chwile poświęca na oglądanie perełek kina sci-fi, ogrywanie tytułów na PlayStation oraz lutowanie podzespołów. Słucha starej dobrej muzyki, a za cel postawił sobie przetestowanie wszystkich dystrybucji Linuxa w poszukiwaniu tej idealnej. Kocha zwierzęta. Doskonali swoją wiedzę z zakresu blockchainu, NFT, kryptografii i kryptowalut. Relaksuje się przy partyjce pool'a lub na korcie do squasha.Anna Dąbrowska-Wosiak, kierownik pracowni PAKT w Łodzi, Politechnika ŁódzkaDoktor nauk technicznych w dziedzinie Mechaniki. Działała nad wdrożeniem współrzędnościowej maszyny pomiarowej OGP. Opracowywała laboratoria z Biomechaniki dla studentów Wydziału Mechanicznego Politechniki Łódzkiej. Interesują ją podróże, motoryzacja i biomechanika.
Mateusz Ryczek - Senior edukator projektu PAKT we Wrocławiu, Stowarzyszenie "Robisz to."Edukator i kompozytor. Zafascynowany dźwiękami i dziecięcą kreatywnością. Swoje działania najczęściej opiera o idee STEAMowe, czego efektem są instalacje artystyczne przygotowywane wraz z dziećmiPopularyzator muzyki współczesnej. Za swoją działalność edukacyjną otrzymał Nagrodę Prezydenta Wrocławia. Nominowany do Wrocławskiej Nagrody Artystycznej za album "Cello Works". wykładowca Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Miłośnik muzyki współczesnej i literatury SF, eksperymentator dźwiękowy, niepoprawny cyklista i hodowca grzybów.Grzegorz Foltak - Senior edukator projektu PAKT w Tarnowie, Stowarzyszenie Miasta w Internecie Sekretarz Zarządu Stowarzyszenia Miasta w Internecie, w Stowarzyszeniu (od marca 2014 r.) zajmuje się edukacją cyfrową dorosłych, nauczycieli oraz dzieci i młodzieży. Prowadzi szkolenia i warsztaty z wykorzystania narzędzi cyfrowych w pracy i życiu codziennym. Odpowiada za przygotowanie ofert szkoleniowych dla szkół oraz JST. Bliskie są mu nowinki technologiczne, szczególnie te związane z edukacją. W wolnym czasie podróżuje na dwóch kółkach, ogląda ambitne kino lub słuchaja dobrej muzyki.