To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zgłoś udział

dostępnych: 4

już niedostępne -

#Goyki3Lab. Czy inny Internet jest możliwy?Gościniami siódmej debaty z cyklu #Goyki3Lab będą: Magda Gacyk i Joanna Murzyn. Spotkanie poprowadzi Bartek Frąckowiak.

Zapraszamy do uczestnictwa offline na #Goyki3. Spotkanie zostanie przetłumaczone na Polski Język Migowy, nagrane i opublikowane w formie video i podcastu. 


W ramach #Goyki3Lab łączymy artystów, przedstawicieli instytucji kultury, naukowców oraz przedsiębiorców w kreatywne grupy. Pozwoli to na zgromadzenie w jednej hybrydowej przestrzeni przedstawicieli różnych podmiotów należących do sektora kultury, aby docelowo stać się platformą współpracy, wymiany doświadczeń w zakresie nowych rozwiązań sposobów realizacji projektów, w tym międzysektorowych. Pierwsza debata w marcu poświęcona była #KulturaWCzasachPandemii. Druga - w kwietniu "Roli kultury w strategiach rozwoju miast". Trzecia w maju - o statusie artysty w Polsce. Czwarta w czerwcu - "Ekosystemowi zrównoważonego rozwoju instytucji kultury". Piątą w październiku nazwałyśmy (po)granicze kultury. Gdzie tworzy się kultura? Szósta w listopadzie o (za)granicy kultury.

Koncepcja i koordynacja całego cyklu #Goyki3Lab: Marta Szadowiak

Zobacz również:

kultura i sztuka Badania naukowe Fizyka Matematyka Nauka wydarzenia Sopot