To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Bilet dla osób, które poprzez uczestnictwo w wydarzeniu chcą dodatkowo wesprzeć Pracownię Nauki i Przygody oraz prowadzone przez nią, miejsce społeczne, OsiemPrzezDwa. Bilet mecenasa

Bilet dla osób, które poprzez uczestnictwo w wydarzeniu chcą dodatkowo wesprzeć Pracownię Nauki i Przygody oraz prowadzone przez nią, miejsce społeczne, OsiemPrzezDwa.

dostępnych: 8

już niedostępne 95,00 zł -
Bilet pokrywający jedynie koszty warsztatu. Bilet non-profit

Bilet pokrywający jedynie koszty warsztatu.

dostępnych: 10

już niedostępne 75,00 zł -
Bilet dla osób, które wspierają miejsce społeczne "OsiemPrzezDwa" w systemie patronite: https://patronite.pl/osiemprzezdwa Bilet Patronek i Patronów OsiemPrzezDwa

Bilet dla osób, które wspierają miejsce społeczne "OsiemPrzezDwa" w systemie patronite: https://patronite.pl/osiemprzezdwa

dostępnych: 6

już niedostępne 65,00 zł -


*Rozwijalnia to cykl warsztatów rozwojowych dla trenerów, edukatorów, animatorów i nauczycieli. Zanurzamy się w nurt experiential/outdoor/adventure education. Nie macie czasu na długie szkolenie? Zapraszamy na rozwojowy "aperitif". Więcej szczegółów znajdziecie na naszej stronie www.naukaprzygoda.edu.pl. Zapraszamy!  Działanie jest częścią programu Akademia Pedagogiki Przygody.

Znacie gumizelę? Elastyczną taśmę, którą można wykorzystywać w trakcie szkoleń, warsztatów i różnych form pracy z grupą? Zapraszamy na Rozwijalnię* poświęconą właśnie temu, niezwykłemu narzędziu!

Biorąc udział w tym warsztacie, możecie spodziewać się:

- poznania ćwiczeń z gumizelą dla młodzieży i dorosłych

- instrukcji oraz podpowiedzi jak bezpiecznie wykorzystywać gumizelę

- dużo śmiechu i aktywnych działań

- twórczego myślenia inspirowanego gumizelą

Uwaga: na warsztat zapraszamy w swobodnym stroju i sportowym obuwiu odpowiednim do panujących warunków atmosferycznych.

Do ćwiczeń z gumizelą potrzebujemy grupy :) dlatego spotkanie odbędzie się pod warunkiem zgłoszenia m.in. 10 osób. Wydarzenie realizujemy w plenerze. W przypadku bardzo złych warunków atmosferycznych będziemy się z Państwem kontaktować telefonicznie i informować o możliwym odwołaniu warsztatu (dlatego prosimy podać nr telefonu przy rejestracji).


Warsztat poprowadzi:

Aga Leśny - trenerka outdoor, współzałożycielka Pracowni Nauki i Przygody. Gumizelę wykorzystuje zarówno na warsztatch integracyjnych, team-buildingowych jak i w szkoleniach. 

Lokalizacja

Warsztat odbędzie się na skwerze Strehla na warszawskim Jazdowie. Zbiórka pod domkiem fińskim OsiemPrzezDwa na ul. Jazdów 8/2.

Uwaga: na teren osiedla Jazdów obowiązuje zakaz wjazdu i parkowania samochodów. Najlepiej przyjedźcie komunikacją miejską lub rowerem.

Zostań patronem naszego domku i pomóż nam rozwijać go dla Warszawiaków: https://patronite.pl/osiemprzezdwa.

Domek OsiemPrzezDwa jest wykorzystywany na cele kulturalno-społeczne dzięki udostępnieniu przez Dzielnicę Śródmieście Miasta Stołecznego Warszawy

Pracownia Nauki i Przygody jest organizacją pożytku publicznego działającą na zasadach non-profit. Biorąc udział w naszych działaniach wspierasz naszą misję rozwoju pedagogiki przygody w Polsce!Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Warszawa