Hack4change CZERWIEC 2023

2 Czerwca 2023, 17:00 (Piątek) - 4 Czerwca 2023, 20:00 (Niedziela)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena LiczbaCzy technologia idzie w parze z ekologią? Zdecydowanie tak! 

Skąd to wiemy? Po pierwsze mamy doświadczenie😉 Po drugie, współczesne problemy otaczającego nas świata, nie mogą obejść się bez pomocy technologii.

Dlatego, w tym roku odbędzie się już III edycja maratonu programistycznego Hack4change! Wydarzenia organizowanego w partnerstwie przez Fundację CODE:ME oraz Marek Kamiński Academy!

Widzimy się w terminie 02-04.06.2023 STACJONARNIE W GDAŃSKU, w GDAŃSKIM PARKU NAUKOWO - TECHNOLOGICZNYM

#BeThechange!

Jak co roku, przygotowaliśmy dla Was trzy główne ścieżki tematyczne hackathonu. Ścieżki wyznaczamy zgodnie z proekologicznymi potrzebami otaczającego nas świata.

Hack4change to maraton programistyczny, podczas którego siły łączą specjaliści ze świata różnych dziedzin. Tworzą zespoły, które pracują nad stworzeniem nowatorskich prototypów rozwiązań i produktów, które w realny sposób wpłyną na nasze życie i otoczenie. Od uczestników oczekujemy pomysłów, które  będą odpowiedzią na istniejące problemy współczesnego świata! Liczymy na to, że do udziału w hackathonie zgłoszą się osoby z misją i potrzebą zmian - które będą częścią zmiany świata na lepszy.

Podczas 48h uczestnicy będą mogli stworzyć prototyp produktu, wpisany w jeden lub kilka obszarów tematycznych. W tym roku obszary problemowe to:

  • CZŁOWIEK I JEGO DOBROSTAN
  • NATURA
  • TECHNOLOGIA

Kim jesteśmy?

Organizatorzy Hack4change to ludzie, którzy postanowili pasję do nowych technologii połączyć z proekologicznymi działaniami. Nasz hackathon nie tylko skupia się na technologii, czyli zaprojektowaniu, czy napisaniu aplikacji. Przede wszystkim stawiamy na nowatorskie pomysły w imię poprawy naszego otoczenia i życia. Myślmy globalnie - zacznijmy lokalnie!

Fundacja CODE:ME oraz Marek Kamiński Academy, już po raz trzeci chcą stworzyć dla wszystkich przestrzeń wspomagającą kreatywne myślenie! Chcemy Was zainspirować do myślenia w nurcie #bethechange! Bądźcie częścią tego wydarzenia!

Dla kogo?

W hack4change uczestniczyć może każdy, komu przyświeca idea poprawy sytuacji ekonomiczno-ekologicznej najbliższego otoczenia. Zapraszamy innowatorów, programistów, grafików, UX designerów, psychologów, socjologów i wszystkich tych, którzy chcą rozwijać swoje pomysły, lub być częścią zespołu, który taki pomysł stworzy.

#DoIT #ThereIsNoPlanB

Chcesz być częścią zmiany? Weź udział w hackathonie, zaproś na niego swoich znajomych, czy współpracowników. Jeżeli nie masz zespołu - nie szkodzi, możesz dołączyć do istniejących zespołów, lub stworzyć zupełnie nowy! Podczas 48h może wydarzyć się wszystko. Wiemy co mówimy - widzieliśmy to na własne oczy😉

W tym roku stawiamy na wydarzenie stacjonarne! Widzimy się w Gdańsku! Nie możemy się doczekać spotkania z Tobą!

Efektem hackathonu będą prototypy innowacyjnych rozwiązań wspierających walkę z zanieczyszczeniem środowiska, ociepleniem klimatu, poprawą komfortu życia w lokalnych środowiskach i kryzysem ekonomicznym i społecznym.

Dowiedz się więcej:

Po więcej informacji o Hack4change zapraszamy do oficjalnej strony wydarzenia: https://hack4change.tech

W razie pytań zapraszamy do kontaktu na [email protected]

Zapraszamy do udziału w warsztatach poprzedzających Hack4change 

Webinaria w ramach Hack4change - zapisy: https://app.evenea.pl/event/hack4change2023webinar...

Warsztaty dla dzieci i młodzieży w ramach Hack4change - zapisyhttps://app.evenea.pl/event/hack4change2023slupskw...


Regulamin

Rejestracja i organizacja:

  • Nie prowadzimy selekcji, o udziale w wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń,
  • Wydarzenie odbędzie się w formule BYOL (Bring Your Own Laptop),
  • Koszt wydarzenia to 40.00 zł a w cenie zapewniamy: 

- Organizację wygodnej przestrzeni wydarzenia,

- Spotkania z mentorami,

- Zajęcia z Jogi;

- Gadżety,

- Pizzę i inne smakołyki;)Zobacz również:

szkolenia Hackathon Hacking wydarzenia GDAŃSK