To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet wyłącznie dla PRELEGENTÓW działający z indywidualnym kodem
już niedostępne 676,50 zł -
  Bilet do uczestnictwa w formie on-line (550zł +VAT)
już niedostępne 676,50 zł -
  Bilet VIP (1599zł+VAT)- z możliwością uczestnictwa w formie stacjonarnej oraz on-line (w tym dostęp do nagrań przez 2 tygodnie po konferencji)
już niedostępne 1 966,77 zł -
  Bilet VIP wyłącznie dla PARTNERÓW, GOŚCI i PRZYJACIÓŁ Konferencji działający z dedykowanymi kodami z możliwością uczestnictwa w formie stacjonarnej oraz on-line (w tym dostęp do nagrań przez 2 tygodnie po konferencji)
już niedostępne 1 966,77 zł -


Wyjątkowa konferencja dla Liderów Biznesu (właścicieli firm i najwyższej kadry zarządzającej), łącząca wiele perspektyw z różnych ról, które łączy na co dzień lider, na której poruszamy tematy wokół filozofii Spójnego Przywództwa w dobie Rewolucji 4.0.

Każdy bilet to cegiełka służąca podniesieniu jakości edukacji w Polsce! Przychody z konferencji są przeznaczone na finansowanie XIII edycji Akademii Przywództwa Liderów Oświaty (www.aplo.pl). Innowacyjnego programu rozwoju przywództwa w edukacji realizowanego od 2011 roku przez Instytut Humanites, w ramach którego kształceni są dyrektorzy szkół z całej Polski na poziomie do tej pory zarezerwowanym dla najwyższej kadry zarządzającej z biznesu. 


Zobacz również:

konferencje Edukacja Nowe trendy w edukacji Przywództwo Relacje biznesowe Rozwój biznesu Rozwój zawodowy Technologia wydarzenia Warszawa