Konferencja Łódź Jungle Web 2021 WARSZTATY

14 Maja 2021, 09:30-17:00 (Piątek)

Platforma Clickmeeting,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  "Dlaczego Facebook wie o Tobie więcej niż CBA?" - prelekcja Hubert Walkowicz
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  "Profesjonalne konta na Facebooku i Instagramie" - warsztat Natalia Bogdan
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  "Budowanie argumentacji w biznesie" - warsztat Maciej Wierzchowiec
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  "Prezentacja ONLINE, która angażuje" - warsztat Paweł Głowacki
już niedostępne -
  "Jak wykorzystać fenomen TikToka?" - warsztat Wojtek Żywolt
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Łódź Jungle Web to największa konferencja marketingowa organizowana w pełni przez studentów.

Inicjatorem akcji jest Studenckie Koło Naukowe MarkeTEAM, które działa na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Łódź Jungle Web od lat przyciąga głodnych wiedzy z zakresu marketingu, nowych technologii oraz wszelkiej przydatnej w biznesie wiedzy. ŁJW to ciekawe prelekcje oraz produktywne warsztaty, które zwiększają kompetencje nie tylko studentów, ale i osób pracujących już w branży marketingowej. Konferencja z roku na rok przyciąga coraz większe grono odbiorców.


W tym roku w piątek przygotowaliśmy dla Was cztery bloki warsztatowe i prelekcje pierwszego koordynatora ŁJW.  Z naszymi prowadzącymi dowiecie się, jak profesjonalnie poruszać się w dżungli social mediów, czy jak wykorzystać TikToka w biznesie. Tegoroczna edycja Łódź Jungle Web dostarczy Wam także wiedzy z zakresu sztuki prezentacji. Budowanie argumentacji oraz prezentacja online po wycieczce do dżungli przestaną być dla Was tajemnicą!

Warsztaty na bezludnej wyspie czekają na każdego z Was! Musicie się jednak spieszyć! Liczba osób jest ograniczona! Zatem, kto pierwszy przy palmie na plaży, ten lepszy!


Rejestrację na prelekcje odbywające się 13.05.2021r. w ramach Konferencji Łódź Jungle Web znajdziecie pod linkiem: https://app.evenea.pl/event/ljw2021/


Więcej informacji o naszym wydarzeniu znajdziecie na naszym Facebooku i Instagramie!

www.facebook.com/LodzJungleWeb

www.instagram.com/jungle_web/

Zobacz również:

konferencje Budowa marki w biznesie Budowanie wizerunku Komunikacja w biznesie Komunikacja w mediach społecznościowych Marketing Marketing na Facebooku Marketing na Instagramie Media Nowe technologie Prezentacja Prezentacje biznesowe Rozwój biznesu Rozwój osobisty Student Sztuka przemawiania TikTok Warsztaty