Miś Doremiś

21 Kwietnia 2024, 12:40 (Niedziela)

Zobacz na mapie

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Przypominamy, że jedna osoba może otrzymać 1 z 200 wejściówek na jedną parę osób - jedno dziecko w wieku do 6 lat plus jeden dorosły opiekun. wejściówka

Przypominamy, że jedna osoba może otrzymać 1 z 200 wejściówek na jedną parę osób - jedno dziecko w wieku do 6 lat plus jeden dorosły opiekun.

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

"Miś Doremiś" to cykl koncertów edukacyjno-artystycznych dla dzieci w wieku do 6 lat i opiekunów.

Koncerty mają na celu w przystępny sposób wprowadzić dzieci w świat muzyki, zapoznać z podstawowymi pojęciami muzyki, uczyć słuchania muzyki, pobudzić wrażliwość na piękno ludzkiego głosu, barwę instrumentów, zapoznać z budową instrumentów, przybliżyć bogactwo kultury narodowej. W tym celu, każdy tworzący odrębną całość koncert, zawiera dzieła muzyczne i treści dostosowane do możliwości percepcyjnych dzieci w wieku przedszkolnym. Zgodnie z istniejącą w tym wieku potrzebą identyfikacji dziecka z autorytetem (bohaterem) do realizacji koncertów zostanie zaproszony muzyk (śpiewak, aktor) - MIŚ DOREMIŚ którego przeżycia, uczucia, doświadczenia będą podobne do tych przeżywanych przez małych słuchaczy.

Miś Doremiś ciekawy, otwarty, zabawny, czasem nieporadny, będzie poznawał świat muzyki prowadzony przez ciotkę Adę po krainie dźwięków.

Celem koncertów jest rozbudzenie ciekawości i radości związanej z kontaktem z muzyką. Na każdym spotkaniu rodzice będą mogli poszerzać repertuar dziecięcych piosenek. Scenariusze koncertu zawierać będą wartościowe utwory literatury dziecięcej.


Zapraszamy na najbliższe spotkanie!

21 kwietnia 2024, godz. 12:40, sala koncertowa PSM, ul. Kolegialna 23

MIŚ DOREMIŚ ZAPRASZA NA KONCERT Z MUZYKĄ ILUSTRACYJNĄ


Łukasz Przykłocki - Miś Doremiś

Adriana Wdziękońska - Ciocia Ada, prowadzenie

Rozkwitająca przyroda to pretekst, by porozmawiać o niezwykłych dźwiękonaśladowczych możliwościach instrumentów. Szczekające pieski, kumkające żabki, galopujące koniki a nawet słoń będą muzycznymi bohaterami naszego koncertu. Jeśli lubicie zwierzęta to na pewno spodoba Wam się nasz koncert. Zapraszamy!

Dystrybucja bezpłatnych wejściówek w kasie biletowej POS ul. Bielska 9/11 (parter) oraz na stronie https://app.evenea.pl/event/misdoremis/


Zobacz również:

koncerty Koncert Muzyka wydarzenia Płock