Summer Forest Camp 2022

4 Lipca 2022, 16:00 (Poniedziałek) - 9 Lipca 2022, 12:00 (Sobota)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Uczestnik z niepełnosprawnością ruchową Uczestnik

Uczestnik z niepełnosprawnością ruchową

już niedostępne 400,00 zł -
Opiekun osoby z niepełnosprawnością Opiekun

Opiekun osoby z niepełnosprawnością

już niedostępne 500,00 zł -

Kilka dni niezapomnianej przygody w naturze, z noclegami w indiańskich tipi, z wędrówkami, podczas których poznamy tajniki terenoznawstwa oraz elementy survivalu. Wszystko to na granicy Sudetów Środkowych i Zachodnich, z widokiem na Karkonosze, Rudawy Janowickie i Góry Kamienne, 5 km od Jeziora Bukowskiego.

Zapraszamy na kolejną edycję naszego obozu wędrowno-survivalowego dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Tegoroczny Summer Forest Camp odbędzie się w dniach 4-9 lipca 2022 r. Uczestnicy spędzą 6 dni w prawdziwej indiańskiej wiosce w otoczeniu gór i lasów. Co ich czeka? Nocleg w tipi, wędrówki po górskich szlakach, obcowanie z naturą, nauka orientacji w terenie, rozmowy przy ciepłej herbacie, która w pięknych okolicznościach przyrody smakuje najlepiej… A to dopiero początek atrakcji!

W programie przewidziane są codzienne wędrówki sudeckimi szlakami, po lasach i łąkach, nad rzeką Bóbr, brzegiem Jeziora Bukowskiego, szlakami Gór Kruczych, Wzgórzami Bramy Lubawskiej. Trudność wycieczek będzie dostosowana do możliwości ruchowych uczestników. Nad wszystkim będą czuwać profesjonalni przewodnicy z ogromnym doświadczeniem w zakresie turystyki osób z niepełnosprawnościami ruchowymi - Tomasz Deroń i Joanna Ciołek - znani z poprzednich edycji campów, cieszący się ogromną sympatią uczestników. Liczba miejsc jest ograniczona do 12 osób, więc nie zwlekaj z decyzją!

Gdzie?

W wyjątkowym, oryginalnym miejscu! Wioska Indiańska nad Bobrem w Janiszowie ma niepowtarzalny klimat. Uroku dodaje jej malownicze położenie - na granicy Sudetów Środkowych i Zachodnich, z pięknym widokiem na Karkonosze, Rudawy Janowickie i Góry Kamienne. Tylko 5 km od Jeziora Bukowskiego. Dojazd i powrót jest we własnym zakresie!

Jaki jest koszt?

Koszt dla uczestnika z niepełnosprawnością to 400 zł. Jeśli uczestnik wymaga opieki dodatkowej (w formie 1:1), potrzebuje pomocy w czynnościach dnia codziennego i poruszaniu się w terenie, musi zabrać ze sobą OPIEKUNA, który jest osobą pełnosprawną. Opiekun musi, podobnie jak uczestnik, opłacić udział w obozie oraz zaakceptować wszystkie jego warunki, regulamin, a także posiadać wymagane wyposażenie. Koszt dla opiekuna to 500 zł. 

 ___

Organizator: Fundacja Poland Business Run

Zobacz również:

sport i rekreacja Obóz Osoby niepełnosprawne Trekking wydarzenia Kamienna Góra