To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.

OPINIE O WARSZTATACH

Od dawna miałam chrapkę na warsztaty Marka Staniszewskiego ze storytellingu i wreszcie, właśnie dziś - udało mi się wziąć w nich udział. To były e-warsztaty... Fascynujący, pracowity dzień, mnóstwo nowej wiedzy, wiedza już posiadana została porządnie poukładana i posegregowana. Dużo przemyśleń, sporo do korekty. Czuję nową motywację do pracy i co więcej - czuję się właściwie ukierunkowana!
Justyna Wydra (autorka powieści)

Bogate merytorycznie i praktycznie szkolenie ze storytellingu dla wszystkim tych, co już mają pewną wiedzę ze storytellingu i tym co dopiero zaczynają. Forma online szkolenia zdała egzamin. Polecam!
Adrian Gamoń (Strateg Brand Experience)

Opnie uczestników warsztatów stacjonarnych nt. stortellingu:

Bardzo dziękuję za interesujący warsztat! Jako psycholog wiedziałam, że umiem i lubię mówić, ale opowiadać tak z sensem i morałem to duża sztuka. Historie ludzkie przypominają Podróż Bohatera. Zamierzam pokazać moim klientom, że sami piszą scenariusz swojego życia! Za pomocą storytellingu. Dziękuję.
Grażyna Kulka - Psycholog

Miałem dużą przyjemność uczestniczyć w warsztatach "Tajemnice Storytellingu" które prowadził Pan Marek Staniszewski reprezentujący firmę Heuristica.
Pan Marek wyróżnia się dużą wiedzą i bogatym doświadczeniem. Dzięki takiemu połączeniu prowadzi warsztaty w sposób niezwykle merytoryczny. Na warsztatach, każdy z uczestników ma okazję stworzyć swoją skuteczną opowieść krok po kroku według najlepszych wzorców a następnie otrzymać od innych uczestników i prowadzącego konstruktywny feedback.
Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Pana Marka i prowadzone przez niego warsztaty osobom, które szukają konkretnej, bardzo merytorycznej i użytecznej wiedzy z zakresu storytellingu.
Mariusz Pyc - Open Research

Chciałyśmy podziękować za warsztaty o Storytellingu organizowane przez Heuristica. Świetnie poprowadzone, ciekawie, mnóstwo wiedzy i ćwiczeń. Po warsztatach byłyśmy rzetelnie przygotowane do pracy z naszymi klientkami. Profesjonalnie przygotowane materiały do pracy w domu i autorskie karty. Polecamy warsztaty organizowane przez Heuristica.
Katarzyna Gruk i Tatiana Pałucka - Twoja Sesja

Warsztaty "Tajemnice strorytellingu", których pomysłodawcą i prowadzącym jest Marek Staniszewski są niezwykle ciekawe, inspirujące i pozwalają dostrzec nowe oblicze tej samej rzeczywistości. Dzięki warsztatom można rozwinąć kompetencje ciekawego opowiadania, a w szczególności jasnego i twórczego przekazu. Karty opowieści przekazywane uczestnikom są przemyślane, estetyczne i stanowią niebagatelną pomoc przy tworzeniu opowieści. Wiedza uzyskana podczas warsztatów i praktyczne ćwiczenia przydadzą mi się zarówno w pracy zawodowej (tworzenie i rozwój produktów, negocjacje), jak i życiu prywatnym.
Katarzyna Myszkowska

Bardzo przydatne warsztaty dające wiedzę możliwą do wykorzystania w różnych branżach - nie tylko w marketingu. Myślę, że sama forma jest super-tożsama z tematem warsztatów, trochę baśniowa, luźna i swobodna... Takie połączenie przyjemnego z pożytecznym. Fajna energia warsztatów pozwala uruchomić pokłady kreatywności. Jak dla mnie super!
Donata Wilczewska, Akademia Questus

Warsztaty Tajemnice Storytelingu rzeczywiście ujawniają dwie podstawowe tajemnice na temat storytelingu. Dowiadujemy się w ich trakcie skąd się storyteling wywodzi i dlaczego działa. Zajęcia są tak skonstruowane, aby pobudzić kreatywność uczestników, ale także, aby potrafili oni przeanalizować prezentowane treści pod kątem zasad, jakimi się storyteling rządzi, zauważyć zależności i konsekwencje zastosowania poszczególnych reguł. Jest też okazja do przećwiczenia zdobytej wiedzy. W ćwiczeniach pomocne są piękne karty, które uczestnicy otrzymują podczas warsztatów. Ponadto prowadzący dba, aby podczas całego spotkania panowała atmosfera sprzyjająca zdobywaniu nowej wiedzy, umiejętności oraz twórczej pracy.

Udział w warsztatach uważam za dobrze zainwestowany czas. Spędziłam go bardzo przyjemnie w towarzystwie miłych osób. Polecam je więc wszystkim, którzy chcą się dowiedzieć skąd się wzięło narzędzie jakim jest storyteling, dlaczego działa i dlaczego jest tak potężne, wszystkim którzy chcą je stosować świadomie i uzyskiwać możliwie najlepsze rezultaty.
Katarzyna z Warszawy