Bydgoszcz Design Challenge || Bydgoskie Dni Projektowe 2022

13 Października 2022, 17:30 (Czwartek) - 16 Października 2022, 17:00 (Niedziela)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.

Organizatorzy

Saga Gardevärn

Pracuje w dziedzinie innowacji od 5 lat. Prowadząca konkursów, pomysłodawczyni i realizatorka wydarzeń inkubatora uniwersyteckiego. Producentka wydarzeń TEDx oraz wydarzenia dla zespołu badawczo-innowacyjnego Spotify.

Współtwórczyni i specjalistka w Climate Hack - hackathonie dla startupów zajmujących się kwestiami związanymi z klimatem. Zajmuje się edukacją agile project management dla programistów i marketingowców. Lubi innowacyjność, technologię, a przede wszystkim internet. W czasie wolnym studiuje architekturę web3 i uczy się o technologii blockchain.

W Bydgoszcz Design Challenge pełni rolę organizatorki i partnerki merytorycznej, chętnie pomaga zespołom we wszystkim, co ma związek z technologią i generowaniem pomysłów.


Młyny Rothera

Nowa bydgoska instytucja kultury i miejsce spotkań. Możecie tu zajrzeć, dowiedzieć się czegoś ciekawego o Młynach, zobaczyć aktualne wystawy i miło spędzić czas. Myślą przewodnią instytucji jest idea dobrego życia. 

W industrialnych przestrzeniach, odzyskanych przez miasto dla mieszkańców, po latach popadania w ruinę, znajdują swoje miejsce wątki poświęcone popularyzacji nauki, lokalnemu dziedzictwu i branżom kreatywnym.  Powstanie tu m. in. Centrum Wiedzy o Mózgu, pracownie edukacyjne, wystawa o miastotwórczej roli rzeki "Węzły", hub kreatywny, archiwum społeczne, coworking czy sklep z designem.

W formule tymczasowej odbywają się tu już pierwsze wydarzenia - wystawy, koncerty, warsztaty, a zabytkowa przestrzeń, wraz z informacją i punktem widokowym, codziennie jest otwarta dla wszystkich.


Dowiedz się więcej na bydgoskiedniprojektowe.pl