To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.

Partnerzy


Grupa Santander Bank Polska S.A. jest drugą pod względem wielkości aktywów grupą finansową w Polsce. Santander Bank Polska oferuje rozwiązania finansowe dla osób indywidualnych, mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz polskich i międzynarodowych korporacji. Bank ma jedną z największych w Polsce sieci oddziałów i placówek partnerskich, jak również świadczy usługi poprzez elektroniczne kanały dostępu, w tym bankowość mobilną. Jest jednym z liderów rynku w zakresie wykorzystania nowoczesnych technologii w usługach bankowych, konsekwentnie budując swoją markę zgodnie ze strategicznym celem osiągnięcia pozycji najlepszego banku dla klienta. Priorytetem Santander Bank Polska jest zadowolenie i lojalność klientów, dlatego Bank regularnie wprowadza do oferty innowacyjne funkcjonalności, które pomagają dbać o finanse osobiste oraz efektywnie zarządzać finansami firmowymi. Od 2011 r. Bank należy do międzynarodowej Grupy Santander. Spółki z Grupy Santander Bank Polska oferują m.in. fundusze inwestycyjne, ubezpieczenia, leasing oraz faktoring.


Grupa Santander to wiodąca uniwersalna grupa bankowa z siedzibą w Hiszpanii, założona w 1857 r. Jest obecna na 10 kluczowych rynkach w Europie oraz obu Amerykach i jest największym bankiem w strefie euro pod względem kapitalizacji rynkowej. Według stanu na koniec 2018 r. grupa posiadała 144 mln klientów, 13 000 oddziałów i 200 000 pracowników, a wartość środków zdeponowanych w jej bankach przez klientów (łącznie depozyty i aktywa w zarządzaniu) wynosiła 981 mld EUR. W 2018 r. Grupa Santander wypracowała zysk należny akcjonariuszom na poziomie 7 810 mln EUR, co stanowi wzrost o 18% w porównaniu z poprzednim rokiem.Kaspersky Lab Polska sp. z o.o. oferuje rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo systemów informatycznych i działa w ramach grupy kapitałowej Kaspersky. Dostarcza na polski rynek nowoczesne technologie. Spółka stawia na profesjonalną obsługę klientów, organizując całodobowe wsparcie techniczne, tworząc zespoły analityków zagrożeń, rozwijając profesjonalne serwisy internetowe, kładąc nacisk na edukację użytkowników i publikując materiały poruszające zagadnienia cyberbezpieczeństwa.

Pasja Grupa Dobrych Trenerów od 2004 roku z dużym powodzeniem i sukcesami prowadzi działalność szkoleniową, projektową i doradczą. Realizuje projekty z zakresu sprzedaży, zarządzania, obsługi klientów, HR, Team-buildingu, a także merchandisingu i konsultingu.Dla każdego ze swoich Klientów przygotowuje dedykowane programy szkoleń i metody oraz narzędzia służące rozwiązywaniu konkretnych problemów. Nie uznaje drogi na skróty - każdego Klienta traktuje indywidualnie. Zespół trenerów PASJI to wyselekcjonowana grupa charyzmatycznych ludzi, których cechuje uczciwość, lojalność, otwartość i szacunek dla drugiego człowieka. Trenerzy posiadają certyfikaty ICC i ICF.

Dla firmy priorytetem są relacje z Klientami - zespół trenerski pasjonuje się możliwością towarzyszenia im w rozwoju. O skuteczności i zaangażowaniu świadczą bardzo liczne rekomendacje od Klientów i Partnerów, którzy zapewniają, że współpraca z PASJĄ znacząco wpłynęła na rozwój ich przedsiębiorstw.

W 2012 roku firma otrzymała jedno z najważniejszych wyróżnień - Certyfikat "Firma Przyjazna Klientowi", który Kapituła przyznaje za najlepszą jakość obsługi Klienta, badając satysfakcję i prawdopodobieństwo rekomendacji.W listopadzie 2015 roku firma została uhonorowana tytułem "Przedsiębiorstwo Fair Play" - za respektowanie wartości etycznych i kształtowanie pozytywnych relacji z Klientami i Partnerami.

W czerwcu 2017 r. Business Centre Club przyznało PASJI G.D.T. Medal Europejski za unikalny projekt studiów podyplomowych "Akademia Menedżera Sprzedaży", który firma PASJA prowadzi w Wyższej Szkole Bankowej. W październiku 2018 r. do oferty dołączył autorski, unikatowy w skali kraju projekt szkoleniowy Mowa Motywacyjna "Budowanie Mistrzowskiego Zespołu", stworzony przez Przemysława Świercza (Kapitana Reprezentacji Polski AMP Futbol) oraz Jakuba Lewandowskiego (Trenera Mentalnego Reprezentacji Polski AMP Futbol). Projekt ten został już dwukrotnie nagrodzony - w lutym 2019 r. firma otrzymała nagrodę Laur Eksperta, a w czerwcu 2019 r. Medal Europejski od Business Centre Club.