Winter Mountain Camp 2022

31 Stycznia 2022, 16:00 (Poniedziałek) - 5 Lutego 2022, 16:00 (Sobota)

Międzygórze

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Uczestnik
już niedostępne 350,00 zł -
  Opiekun
Wyprzedane 450,00 zł Wyprzedane

Mamy dobrą informację dla osób z niepełnosprawnościami, które szukają aktywnych form wypoczynku! W dniach 31 stycznia-5 lutego 2022 r. odbędzie się Winter Mountain Camp, czyli organizowany przez nas zimowy obóz w Sudetach. 12 śmiałków wraz z doświadczonymi przewodnikami rozpocznie przygodę w Międzygórzu, zwanym Małą Szwajcarią, a następnie spędzi niezwykły czas w otoczeniu gór i lasów. Poziom zostanie dopasowany do zebranej grupy uczestników. Rejestracja trwa!

Śnieżnik - jeden z 28 szczytów Korony Gór Polski, najwyższy szczyt Masywu Śnieżnika, 17. co do wysokości, jeśli chodzi o Sudety. Jest on jedyną górą w polskiej części Sudetów Wschodnich, która wystaje ponad górną granicę lasu. Właśnie Śnieżnik, w pięknej zimowej odsłonie, stanie się głównym celem naszego wyjazdu turystycznego skierowanego do osób z niepełnosprawnościami.

Od razu warto zaznaczyć, że szczytu nie będziemy zdobywać bez stosownego przygotowania! O kondycję i wprawę zadbamy podczas pierwszych dni obozu, a wejście podzielimy na dwa etapy. Dzięki temu możemy być pewni, że każdy uczestnik z odpowiednim zaangażowaniem (i w swoim tempie!) będzie mógł cieszyć się wyjątkowymi górskimi widokami z pogranicza Polski i Czech.

TERMIN: 31.01.2022 (poniedziałek) - 05.02.2022 (sobota)
Liczba uczestników: 12

Opłata dla Uczestnika z niepełnosprawnością: 350 zł

Opłata dla Opiekuna: 450 zł

Regulamin | Warunki uczestnictwa | Szczegółowe informacje

Dodatkowe pytania prosimy kierować na adres: [email protected]

___

Organizator: Fundacja Poland Business Run

Kadra przewodnicka: Tomasz Deroń, Joanna Ciołek

Wspiera nas: State Street Foundation

Zobacz również:

sport i rekreacja Aktywizacja Aktywność fizyczna Góry Lasy Państwowe Osoby niepełnosprawne Trekking wydarzenia Międzygórze